ROZVRH KROUŽKŮ 

Kroužky Klubu Zaškolák jsou vždy v ÚTERÝ v CVČ Měšice.

Mimo Klubu Zaškolák nabízíme denně širokou nabídku kroužků nejen pro děti.
Vše najdete na www.cvcmesice.cz

  14 15 16
BAZÉN   plavecká přípravka
15:00 - 16:00
 
HERNA pohybová průprava
14:00 - 15:00
LEGO-hraní
15:00 - 16:00
 
POČÍTAČOVÁ UČEBNA "můj počítač"
14:00 - 15:30
 
 
SÁL judo
14:00 - 15:00
judo
15:00 - 16:00
street dance
16:00 - 17:00
KUCHYŇKA hravé pokusy
14:00 - 15:30
výtvarné tvoření s keramikou
15:30 - 17:00
PODKROVÍ     zábavná angličtina
16:00 - 17:00

V případě zájmu alespoň čtyř dětí můžeme  nabídnout také lekce jógy, tanečků, přírody okolo nás, vaření a případně navýšit počet lekcí plavecké přípravky.

Do všech kroužků je možno se hlásit průběžně.

 

Stručný popis kroužků

Sportovní kroužky

 • Street dance – moderní tanec pro kluky i holky, který k nám přišel z Amerických ulic a stal se fenoménem dnešní doby. Součástí kroužku je všeobecná taneční průprava a rytmika.
 
 • Judo – japonský bojový sport vede děti k odpovědnosti, respekTu a sebeovládání, podporuje všeobecný pohybový rozvoj dětí.
 
 • Pohybová průprava – kroužek nabízí dětem pestré lekce zaměřené na jejich pohybově všestranný rozvoj. Děti se naučí kotoul, přeskakovat i podlézat, trénovat budeme rytmus, zaskáčeme si na trampolínkách, občas si i zatančíme. Čekají nás i hry a do nich zamaskované zdravotní cvičení. A hlavně nás to bude bavit! 
 
 • Plavecká přípravka – zvládání základních plaveckých dovedností pro úplné začátečníky či pokročilé děti a navíc ještě vodní hry s míčem, prvky akvaerobiku i potápění….
 

Kroužky, které budou otevřeny v případě dostatečného zájmu

 • Jóga – cvičení, které děti naučí se zklidnit, relaxovat a protáhnout všechny části těla.
 • Tanečky – základy rytmiky a prvků klasického tance nejen pro holky.

 

Vzdělávací kroužky

 • Můj počítač – kroužek dětem ukazuje, že počítač neslouží jen ke hraní her a sledování zábavných videí.
 
 • Hravé pokusy – zábavná forma proniknutí do fyziky a chemie, kterou děti denně vidí okolo sebe.
 
 • Zábavná angličtina -  kroužek pro čtvrťáky a páťáky, kde si děti vyzkoušejí netradiční konverzaci a dozvědí se o anglicky mluvícím světě mnoho zajímavého

 

Kroužky, které budou otevřeny v případě dostatečného zájmu

 • Příroda okolo nás – kroužek poznávání zvířat a rostlin okolo nás vede děti mimo jiné k umění vyhledávání a zpracovávání informací a jejich následnému prezentování.

 

Kreativní kroužky

 • Výtvarné tvoření a keramika – ne vše co již doma nepotřebujeme patří do koše – výtvarné tvoření nejen z odpadového a přírodního materiálu. Jednou měsíčně je připraveno klasické tvoření z hlíny s následným malováním a vypalováním v keramické peci.
 
 • LEGO-hraní – nejoblíbenější stavebnice světa je zdrojem pro rozvoj fantazie dětí, které budou stavět tématické projekty.

 

Kroužky, které budou otevřeny v případě dostatečného zájmu

 • Vaření – tradiční i netradiční jednoduché jídlo se děti naučí připravit a servírovat a k tomu získají spoustu informací o zdravém stravování a správném stolování.

 

Nabízené kroužky otevíráme již při čtyřech zájemcích v časovém  rozsahu mezi 14 a 17 hodinou v úterý /při větším zájmu je možno rozšířit časovou nabídku o další den/. 

Cena jednotlivých kroužků je stanovena od 100,- Kč do 250,- Kč v závislosti na jejich prostorové a materiálové náročnosti. Kapacita jednotlivých kroužků je od čtyř do patnácti dětí, v závislosti na metodické náročnosti. Ceník naleznete ZDE.

Délka jednotlivých kroužků je od 45 minut do 90 minut a skupinky jsou vedeny vždy akreditovaným lektorem s praxí nejen v oboru, ale také především se znalostí problematiky práce s dětmi.

Doprava pro děti je zajištěna autobusem s asistencí dospělé doprovázející osoby a náklady na dopravu jsou zahrnuty v ceně kroužku. 

Kalendář 
"kroužkových dnů"

pro druhé pololetí školního roku 2016/17

měsíc den
únor 21 28      
březen 7 14 21 28  
duben 4 11 18 25  
květen 2 9 16 23 30
červen 6 13      

poslední lekce v pololetí
"kroužkovaná"
plánujeme společný výlet :-) /informace včas zveřejníme/

ZDE si můžete stáhnout, vyplnit, podepsat a následně nám odevzdat závaznou přihlášku Vašeho dítěte do kroužků Klubu Zaškolák na školní rok 2016/17.

 ZDE   můžete přímo na našich stránkách vyplnit předběžnou přihlášku do kroužku Klubu Zaškolák v CVČ Měšice, která je automaticky odesílána k nám ke zpracování :-) Nemusíte tedy nic stahovat, vyplňovat, tisknout a předávat - stačí jen několik kliknutí myší a doplnění jména dítěte a zpětný kontakt.

Kontakt

Klub Zaškolák CVČ Měšice
Nosticova 590
250 64 Měšice
Iveta Kameníková
koordinátorka Klubu Zaškolák
777 267 817
klubzaskolak@cvcmesice.cz