Ukázkové hodiny kroužků jsou za námi a první řádné lekce tohoto pololetí se uskuteční v úterý 27. září. Pokud jste ještě neodevzdali závaznou přihlášku a Souhlas s přepravou dítěte klubovým autobusem, nezapomeňte je poslat po dětech. Připomínáme také, že kroužkovné má být zaplaceno do druhé lekce, tj. do 4.10.

V některých kroužcích ještě máme poslední volná místa, pokud jste to nestihli, máte ještě možnost dítě přihlásit (a po domluvě také na lekci nahlédnout). Tak to rozmyslete a ozvěte se. Těšíme se na Vás :-)

ZDE  můžete přímo na našich stránkách vyplnit předběžnou přihlášku
do kroužků Klubu Zaškolák v CVČ Měšice, která je automaticky odesílána k nám
ke zpracování :-) Nemusíte tedy nic stahovat, vyplňovat, tisknout a předávat - stačí jen několik kliknutí myší a doplnění jména dítěte a zpětný kontakt. Ale pozor! Závaznou přihlášku je nutné stáhnout zde, vyplnit, podepsat, odevzdat lektorovi nebo u nás v recepci.

Klub Zaškolák CVČ Měšice
Nosticova 590