ROZVRH KROUŽKŮ 

Kroužky Klubu Zaškolák jsou vždy v ÚTERÝ v CVČ Měšice.

Mimo Klubu Zaškolák nabízíme denně širokou nabídku kroužků nejen pro děti.
Vše najdete na www.cvcmesice.cz

PŘEDBĚŽNÝ ROZVRH KROUŽKŮ

PRO ŠKOLNÍ ROK 2017/18

13:30

14:30

15:30

Lego hraní/Dětská jóga

Lego hraní

Angličtina pro třeťáky a čtvrťáky

Můj počítač začátečníci A

Můj počítač začátečníci B

Můj počítač pokročilí

Judo začátečníci

Judo pokročilí

Street dance

Veselé kuchtění

Hravé pokusy

Kreativní dílnička

Tanečně-pohybové hrátky

Tanečně-pohybové hrátky

 

Kroužky otevřeme, pokud se závazně přihlásí alespoň 5 zájemců, u juda 10 zájemců na konkrétní hodinu. 

Speciální nabídka pro prvňáky:

První hodinu kroužků jsme vyčlenili pro prvňáky. Naše "autobusová babička" je vyzvedne po obědě ve družině, odveze autobusem na kroužky a poté vrátí zpátky do družiny. S vedením školy je vyzvedávání a předávání dětí domluveno, spolupracujeme tímto způsobem již dva roky. Rádi pomůžeme prvňákům trávit čas po vyučování v kroužcích, které je zajímají. Kapacita první hodiny kroužků je cca 50 dětí, nejvíce dětí může navštěvovat judo, do počítačové učebny v jednom kroužku můžeme umístit 8 dětí. Dle předběžného zájmu jsme schopni nabídku upravit tak, abychom vyhověli co největšímu počtu zájemců. Prosíme proto rodiče o vyplnění předběžné přihlášky, ve které nám mohou sdělit své představy :-)

A jaké kroužky pro prvňáky nabízíme?

Pohybové:

Judo začátečníci – oblíbený a hodně obsazený kroužek vedený osvědčeným trenérem Janem Chrastilem – pro začínající kluky i holky 

Tanečně-pohybová průprava – vhodná především pro holčičky z prvních tříd, vedená zkušenou lektorkou Katkou Šístkovou

Vzdělávací:

Můj počítač začátečníci– kroužek určený nejen prvňákům, kteří se naučí, jak využít počítačové hry k poznávání a zábavnému vzdělávání

Kreativní:

Lego hraní – stavíme a hrajeme si s oblíbenými kostičkami

Veselé kuchtění – i malí školáci si dokáží připravit do školy jednoduché svačinky i zajímavější dobroty

Prvňáci samozřejmě mohou také pokračovat dalším kroužkem, který by je zajímal, anebo se přihlásit do kroužku, který začíná ve 14:30, případně 15:30. 

Je to na vás, co si vyberete :-)

Stručný popis kroužků

Sportovní kroužky

  • Street dance – moderní tanec pro kluky i holky, který k nám přišel z Amerických ulic a stal se fenoménem dnešní doby. Součástí kroužku je všeobecná taneční průprava a rytmika.
 
  • Judo – japonský bojový sport vede děti k odpovědnosti, respektu a sebeovládání, podporuje všeobecný pohybový rozvoj dětí. Ve školním roce 2017/18 bude kroužek pro začátečníky i pro pokračující děti.
 
  • Tanečně-pohybové hrátky – kroužek určený nejmladším zaškolákům nabízí dětem pestré lekce zaměřené na jejich pohybově všestranný rozvoj. Děti se naučí kotoul, přeskakovat i podlézat, trénovat budeme rytmus, zaskáčeme si na trampolínkách, také si i zatančíme. Čekají nás i hry a do nich zamaskované zdravotní cvičení. A hlavně nás to bude bavit! 
 
  • Dětská jóga – NOVINKA - cvičení, které děti naučí se zklidnit, relaxovat a protáhnout všechny části těla.

 

Vzdělávací kroužky

  • Můj počítač pro začátečníky a pro pokročilé – kroužky dětem ukazují, že počítač neslouží jen ke hraní her a sledování zábavných videí.
 
  • Hravé pokusy – zábavná forma proniknutí do fyziky a chemie, kterou děti denně vidí okolo sebe.
 
  • Zábavná angličtina -  kroužek pro třeťáky a čtvrťáky, ve kterém si děti vyzkoušejí netradiční konverzaci a dozvědí se o anglicky mluvícím světě mnoho zajímavého
 

 

Kreativní kroužky

  • LEGO-hraní – nejoblíbenější stavebnice světa je zdrojem pro rozvoj fantazie dětí, které budou stavět tématické projekty.

 

  • Veselé kuchtění – tradiční i netradiční jednoduché jídlo se děti naučí připravit a servírovat a k tomu získají spoustu informací o zdravém stravování a správném stolování.

 

Nabízené kroužky otevíráme již při pěti zájemcích v časovém  rozsahu mezi 13:30 a 16:30 v úterý /při větším zájmu je možno rozšířit časovou nabídku o další den/. 

Cena jednotlivých kroužků je stanovena od 2 000,- Kč do 2 250,- Kč za 15 lekcí v pololetí v závislosti na jejich prostorové a materiálové náročnosti. Kapacita jednotlivých kroužků je od pěti do patnácti dětí, v závislosti na metodické náročnosti. Ceník naleznete ZDE.

Délka jednotlivých kroužků je 50-55 minut a skupinky jsou vedeny vždy akreditovaným lektorem s praxí nejen v oboru, ale také především se znalostí problematiky práce s dětmi.

Doprava pro děti je zajištěna autobusem s asistencí dospělé doprovázející osoby a náklady na dopravu jsou zahrnuty v ceně kroužku. 

Kalendář 
"kroužkových dnů"

pro druhé pololetí školního roku 2017/18

měsíc den
únor 6 13 20 27  
březen 6 13 20 27  
duben 3 10 17 24  
květen 15 22 29    
červen 5        

jarní prázdniny

poslední lekce v pololetí


 

ZDE si můžete stáhnout, vyplnit, podepsat a následně nám odevzdat závaznou přihlášku Vašeho dítěte do kroužků Klubu Zaškolák na školní rok 2017/18.

 ZDE   můžete přímo na našich stránkách vyplnit předběžnou přihlášku do kroužku Klubu Zaškolák v CVČ Měšice, která je automaticky odesílána k nám ke zpracování :-) Nemusíte tedy nic stahovat, vyplňovat, tisknout a předávat - stačí jen několik kliknutí myší a doplnění jména dítěte a zpětný kontakt.

Kontakt

Klub Zaškolák CVČ Měšice
Nosticova 590
250 64 Měšice
Iveta Kameníková
koordinátorka Klubu Zaškolák
777 267 817
klubzaskolak@cvcmesice.cz