ROZVRH KROUŽKŮ 

Kroužky Klubu Zaškolák jsou vždy v ÚTERÝ a ve STŘEDU v CVČ Měšice.

Mimo Klubu Zaškolák nabízíme denně širokou nabídku kroužků nejen pro děti.
Vše najdete na www.cvcmesice.cz

PŘIPRAVUJEME STÁLÝ ROZVRH KROUŽKŮ

PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/19

 

 

Stručný popis kroužků - AKTUALIZUJEME!

Sportovní kroužky

  • Street dance – moderní tanec pro kluky i holky, který k nám přišel z Amerických ulic a stal se fenoménem dnešní doby. Součástí kroužku je všeobecná taneční průprava a rytmika.
 
  • Judo – japonský bojový sport vede děti k odpovědnosti, respektu a sebeovládání, podporuje všeobecný pohybový rozvoj dětí. Ve školním roce 2017/18 bude kroužek pro začátečníky i pro pokračující děti.
 
  • Tanečně-pohybové hrátky – kroužek určený nejmladším zaškolákům nabízí dětem pestré lekce zaměřené na jejich pohybově všestranný rozvoj. Děti se naučí kotoul, přeskakovat i podlézat, trénovat budeme rytmus, zaskáčeme si na trampolínkách, také si i zatančíme. Čekají nás i hry a do nich zamaskované zdravotní cvičení. A hlavně nás to bude bavit! 
 
  • Dětská jóga – NOVINKA - cvičení, které děti naučí se zklidnit, relaxovat a protáhnout všechny části těla.

 

Vzdělávací kroužky

  • Můj počítač pro začátečníky a pro pokročilé – kroužky dětem ukazují, že počítač neslouží jen ke hraní her a sledování zábavných videí.
 
 

Kreativní kroužky

  • LEGO-hraní – nejoblíbenější stavebnice světa je zdrojem pro rozvoj fantazie dětí, které budou stavět tématické projekty.

 

  • Veselé kuchtění – tradiční i netradiční jednoduché jídlo se děti naučí připravit a servírovat a k tomu získají spoustu informací o zdravém stravování a správném stolování.

 

Nabízené kroužky otevíráme již při pěti zájemcích v časovém  rozsahu mezi 13:30 a 16:30 v úterý /při větším zájmu je možno rozšířit časovou nabídku o další den/. 

Cena jednotlivých kroužků je stanovena od 2 000,- Kč do 2 250,- Kč za 15 lekcí v pololetí v závislosti na jejich prostorové a materiálové náročnosti. Kapacita jednotlivých kroužků je od pěti do patnácti dětí, v závislosti na metodické náročnosti. Ceník naleznete ZDE.

Délka jednotlivých kroužků je 50-55 minut a skupinky jsou vedeny vždy akreditovaným lektorem s praxí nejen v oboru, ale také především se znalostí problematiky práce s dětmi.

Doprava pro děti je zajištěna autobusem s asistencí dospělé doprovázející osoby a náklady na dopravu jsou zahrnuty v ceně kroužku. 

PŘIPRAVUJEME

Kalendář 
"kroužkových dnů"

pro první pololetí školního roku 2018/19

měsíc den
           


 

Závaznou přihlášku si prosím vytiskněte a vyplněnou a podepsanou přineste na první řádnou lekci kroužku. Zároveň ji pošlete mailem ihned, jak budete rozhodnutí, jen tak budeme vědět, které děti máme na první řádnou hodinu kroužku odvézt. Těšíme se :-)

 

 

 

Kontakt

Klub Zaškolák CVČ Měšice
Nosticova 590
250 64 Měšice
Iveta Kameníková
koordinátorka Klubu Zaškolák
777 267 817
klubzaskolak@cvcmesice.cz